Все об автомобилях
Главная Новости 2017 Автомобільна соціальна мережа: чому треба утеплювати двигун на зиму?

Последние новости

Популярное

Автомобільна соціальна мережа: чому треба утеплювати двигун на зиму?

Якщо вчасно задуматись про утеплення двигуна і все зробити правильно, то в мороз не буде ніяких проблем з запуском автомобіля. Під час холодів кожен запуск двигуна при низьких температурах буде дуже швидко його зношувати.

Моторне масло стає більш густим, не потрапляє у всі важливі ділянки мотора і не змащує їх. Із-за цього починають погано працювати поршні і циліндри, адже немає достатнього змащення. При низьких температурах набагато гірше випаровується бензин, тому горюча суміш має погану якість. Переохолоджений акумулятор буде віддавати лише невелику частину свого заряду.

Автомобільна соціальна мережа www.dexpens.com допоможе всім відвідувачам дізнатися більше про сучасні моделі транспортних засобів, вигідно продати або придбати машину. Також можна знайти багато нових друзів і спілкуватися на спільні теми.

Для того, щоб прогріти охолоджений двигун, треба витратити досить багато бензину, особливо якщо порівнювати з тим, що при плюсовій температурі повітря прогрівання не потрібне.

Коли йде підготовка транспортного засобу до зими, то більше всього уваги потрібно уділити мотору. Якщо він буде утеплений правильно, то це знизить ризик виникнення неприємностей на дорозі під час зимових поїздок.

В першу чергу потрібно утеплити капот. Поверх нього або ж на внутрішній стороні закріплюється фольгований пінополіпропілен. Для нормального закріплення можна скористатись спеціальними кліпсами. Утеплювач для капота зможе зберегти його зовнішній стан, лакофарбове покриття. Запчастина також буде захищена від корозії. Крім якісного утеплення капота, обов’язково потрібно звернути увагу на стан стиків і зайнятись їх герметизацією.

Між радіатором і передньою декоративною решіткою установлюється шматок спеціального матеріалу, який може зберегти тепло. Також можна використати більш простий спосіб і вставити лист картону. Більш дорогим варіантом є використання спеціального утеплювача, який виготовляється на більшості сучасних заводів.

Пошити його можна і самостійно. Із матеріалів потрібна буде шкіра або чохол, всередину поміщається теплоізоляційний матеріал.

Обов’язково потрібно зробити в чохлі невеликий клапан або шторку. Вона піднімається у тому випадку, якщо на вулиці потепління і потрібно, щоб до радіатора почало поступати свіже повітря. Також для транспортного засобу можна придбати спеціальну авто ковдру. Найкращий варіант – це моделі з наповнювачем із каолінової вати.

Джерело: https://www.dexpens.com/

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: